אודות

חברת אבגור הוקמה בשנת 2011 , אנו באבגור מתמחים במכירת אביזרי מיזוג אויר, מזגנים וכלי עבודה ממגוון החברות המובילות.
אנו מעניקים שירות אישי, מהיר ויעיל לכל לקוח ושמים דגש על השרות גם לאחר מכירת המזגנים, התקנת מזגנים או כל מוצר בכל בעיה או שאלה.
אנו מספקים שרות הן ללקוחות פרטיים והן לחברות, מפעלים, גופים ציבוריים וקבלנים.

איכות ושירות

אבגור מתמחה במכירת מזגנים של אלקטרה ותדיראן, חברות המזגנים המובילות בישראל, ובמכירת כלי עבודה של חברות ידועות בתחומן כמו כלי עבודה מקיטה (Makita), כלי עבודה מילווקי (Milwaukee) ועוד.

הפרמטר השני בו נמדדת ההשקעה בלקוחות היא באיכות השירות. באבגור לא רק נותנים שירות של מכירת מזגנים, אלא מקפידים על שירות אישי, אדיב, מהיר ויעיל לכל לקוח ולקוח. בין אם אתם קונים מזגן אצלנו או רק נעזרים בשירותי ההתקנה שלנו, אנו מלווים אתכם, כלקוחותינו, בכל שלב ושלב, ומעניקים שירות מוקפד גם לאחר הרכישה וההתקנה, במקרה שנדרש תיקון, ברכישת מוצרים נלווים או במקרה שיש לכם שאלות נוספות שלא ענינו עליהן בשלבים קודמים של הקשר בינינו.

חברת אבגור מעניקה שירותי מכירת מזגנים ללקוחות פרטיים ולקבלנים, לחברות, למפעלים, ולגופים ציבוריים. עובדי החברה אינם מפלים בין לקוח פרטי הרוכש מזגן עילי קטן לחדר השינה, לבין קבלן הרוכש 36 מערכות מיזוג אוויר מיני-מרכזי לבניין חדש, ונותנים את אותו הייעוץ והשירות, תמיד באותה מידת של אדיבות ויעילות.

התחייבות

אנו בחברת אבגור מכירת מזגנים מחוייבים כלפי הלקוחות שלנו למצוינות באיכות ובשירות, בכל שלב ושלב, כאמור, בתהליך ההתעניינות והרכישה, וגם לאחר מכן, אם וכאשר מתגלות תקלות. החברה מעניקה אחריות על הציוד המכני – החל במזגנים עצמם וכלה באום פלייר הכי קטן.

נסיונם הרב של אברהם ובני לקן בתחום מיזוג האוויר, החל בדרך עבודת המזגנים והבנה בכל בפרטים הטכניים, וכלה בצורות ההתקנה הטובות ביותר, עומדים לרשותכם כל בעת, כבר מרגע זה ממש.